"yeni nesil dijital iş ortağınız"

Neler Yapıyoruz?

Dijital dönüşümün için gereken ne varsa bizde var. 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarınız işinizin vitrini. Bu vitrini en iyi şekilde dizayn etmek için işinizin uzmanı olsanızda güzel bir tasarım aynı ürünü çok daha ilgi çekici yapabilir. İnsanlar sosyal medyada çok hızlı dolaşmaya, yapacağı alışverişe veya alacağı hizmete çoğu zaman saniyelerle karar veriyor. Birlikte bu saniyeleri doğru değerlendirip vitrininizi oluşturuyoruz.

Dijital Reklam - Google ADS, Facebook ve Instagram

Reklam çağı değişti ! Peki sen değiştin mi? Son yıllarda yapılan araştırmalar gösteriyor ki kullanıcılar şirketlerden çok daha hızlı dijitalleşiyor. Dönüşüme ayak uydurmak için ölçekleyebileceğin dijital reklamlar ile bütçenin her kuruşunu nereye harcadığını bildiğin bir çağa birlikte adım atıyoruz. Hadi görüşelim!

ERP, CRM, HR İş Yönetim Yazılımları

Profesyonel workcube iş ortaklığımız ile işiniz için ihtiyacınız olan tüm yazılımları tek sayfada topluyoruz. IDC Software Taxonomy Araştırmasına göre bir şirkette olması gereken iş yazılımlarından mühendislik uygulamaları hariç tamamı Workcube’de var. Dijital dönüşümünü tamamlamak için bugün harekete geç 

Online Tahsilat Yazılımı

E-Çözüm iş ortaklığımız ile Netahsilat, Netextre, Posrapor, DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) ürünleri ile tahsilat süreçlerinizi internete taşıyor POS maliyetlerinizi ortadan kaldırıyoruz. Türkiyenin 81 ilinde 429000'den fazla bayi tarafından yılda 52.4 Milyar ₺ tahsilat gerçekleştirilen bu sisteme entegre olmak için tek yapman gereken bizimle iletişime geçmek.

E-Ticaret ve Kurumsal Web 

Web siteniz işletmenizin kimliği. Satışlarınızı arttırmanın en iyi yolu kendi online iş yerinizi oluşturmaktır. Fiziksel iş yeri ziyaretlerinin çokça azaldığı bu günlerde herkesin bir tık ile ulaşabileceği online mağazanızı bugün açalım, satışlarınızı arttırmak için dijital partneriniz her daim yanınızda.

Video Reklam, Grafik Tasarım, Logo, Kurumsal Kimlik

Video animasyon reklamları işin en ilgi çekici ve bizimde yaparken en çok eğlendiğimiz kısım :) Kurumsal kimliğiniz başarılı bir tasarım ile başlar. Sadece logo bile işletmenizi kurumsal göstermek veya güvenilir kılmak için en önemli adımlardan biri. Grafik tasarım ile ilgili aradığınız ne varsa Paralaks Creative Studio da hizmetinizde.

Her işletme için faydalı olabileceğimiz bir dijital partnerlik asıl hedefimiz.

Bir işletme çok yönlü çalışır ve satış pazarlama tamamen bir takım oyunudur. Biz de kendi uzmanlığımız olan dijital pazarlama ile size iyi bir takım çalışması vaadediyoruz. 

Sosya medya ve web sitesi bu işin başlangıcı daha fazlası için her zaman bir telefon uzağınızdayız.

alt bilgi

Paralaks 

Merkez: Fatih cad. Cebrail mah. 5. Bahçeli sok. Antakya/HATAY

Paralaks Teknoloji A.Ş

Teknopark: M.Kemal Üniversitesi Tayfur Sökmen Kampüsü No:10

GSM: 0532 494 91 31

info@paralaks.com.tr

İletişimde Kalalım

Son güncelleme ve kampanyalardan her gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden haberdar olmak için mail listemize kayıt ol.

Teşekkürler artık hep bizimlesin :)

© 2022 by Paralaks Teknoloji A.Ş. Created on Paralaks Creative Studio. Tüm Hakları Saklıdır.